Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu.
Weitere Informationen zu Cookies erhalten Sie in der Datenschutzerklärung.

Vereniging voor hulp en begeleiding aan jongeren in Portugal

Teams


Het kantoor:

Dorit2018

Dorit Brandauer
(Duitse)

Pedagoog

Directeur van Progresso / Schoolleiding

Jutta2018

Jutta Teufel
(Oostenrijkse)

Psycholoog (M.Sc.) en Psychotherapeut (somatische biosynthese)

Pedagogische leiding Quinta do Cerro en Gezinscoördinatie

Britt

Britt
(Duitse)

Pedagoog

Gezinscoördinatie

Tony

Antonia (Tony)
(Duitse)

Maatschappelijk Werker

Quality Management assistent voor progresso en Gezinscoördinatie

Susana2018

Susana Cristina Rodrigues Teixeira
(Portugese)

Medewerker Toerisme en Marketing

Hoofd van de administratie

Yamila

Yamila Luján
(Cubaans)

Econoom

Administratie


vakman/vrouw voor kinderbescherming

Manu

Manuela
(Duitse)

Pedagogisch medewerker

vakvrouw voor kinderbescherming voor Progresso


De School:

Louise

Louise
(Nederlandse)

Docent

Docent voor onze Nederlandse jongeren

Susanne

Susanne
(Duitse)

Docent

onbezoldigd Docent voor onze Duitse jongeren 

Erasmus

Erasmus
(Duitser)

Systemisch gezinsadviseur, advocaat

Docent voor onze Duitse jongeren


Het team "Quinta do Cerro":

Darren

Darren
(Brit)

Bezigheidstherapeut / Timmerman / In opleiding als cognitief gedragstherapeut

Teamleider

Anika

Anika
(Duitse)

Maatschappelijk werker

Begeleider

Lisa

Lisa
(Britse)

Psycholoog (B.Sc.)

Begeleider

Rita

Rita
(Portugese)

Psycholoog (M.Sc.)

Begeleider

Maria

Maria
(Portugese)

Psycholoog (M.Sc.)

Begeleider

CHRISTINA PICTURE

Christina
(Duitse, Britse)

Genezing werker, kunsttherapeut

Begeleider

Nick Ardies

Nick
(Belg)

Othopädagoog (B.Sc.)

Begeleider


Het team "Nova Sembla":

Antonia

Antonia
(Duitse)

Bezigheidstherapeut

Teamleider

Lea 1

Lea Niggemann
(Duitse)

Maatschappelijk pedagoog

Pedagogische coördinatie voor Nova Sembla

33-Katia

Kátia
(Portugese)

Bezigheidstherapeut / in opleiding als een ergotherapeut

Begeleider

Jutta

Gerard
(Nederlands)

Maatschappelijk werker (M.Sc)., Sportleraar en trainer

Begeleider

JoaoB

João B.
(Portugees)

Begeleider en praktijkdocent techniek / bouw

Anna Lena

Anna Lena
(Duitse)

Maatschappelijk werker (B.Sc.)

Begeleider

Hugo

Hugo
(Portugees)

Psycholoog

Begeleider


Het team "Begeleid Zelfstandig Wonen":

Herminio

Hermínio
(Portugees)

Sportdocent (B.Sc.)

Teamleider

Saru

Saru
(Duitse / Sri Lankaanse)

Bezigheidstherapeut, Systemisch consultant

Pedagogische coördinatie voor Begeleid Zelfstandig Wonen

Carlos Andre

Carlos
(Portugees)
In opleiding als Psycholoog

Begeleider

Paula

Paola
(Britse)
Socioloog (B.Sc.)

Betreuerin


Jumper/Shadow Team:

Hermann

Hermann (Heiko)
(Duitser)

Bezigheidstherapeut

Mann

Joao M.
(Portugees)

Bosbouw / metaaltechnicus

Su

Su
(Duitse)

Psycholoog (M.Sc.) /
Ervaring leraar

Joana 2

Joana
(Portugese)

Psycholoog (M.Sc.)


De bovendien nachtwakers:

Luis

Luis
(Portugees)

Nachtwaker

Joao NW

João A.
(Portugees)
Informatica technicus

Nachtwaker

Rafael

Rafael F.
(Portugees)

Veiligheid officer

Nachtwaker

AndreCosta

André
(Portugees)

Veiligheid officer

Nachtwaker

Rafael N

Rafael N.
(Portugees)

Restaurateur en Kok

Nachtwaker


De therapeuten:

Heidi

Heidi Lepple
(Duitse)
Psycho- en traumatherapeut, alternatief arts, verpfleegster

Ana

Ana
(Portugese)

Psychomotrician

Paardrij-instructeur

Theo

Theo Noordeloos
(Nederlander)
Psychotherapeut


Individuele Begeleiding:

HeikoAmanda

Heiko (Hermann) + Amanda
(Duitser / Britse)
Bezigheidstherapeut / secretaris

Individuele begeleiding
(regio Lousã/Coimbra)

Mann

Nuno R. + Team
(Portugees)
Bezigheidstherapeuten

Individuele begeleiding
(regio Odemira)

2-XanaCarina

Carina + Sandra (Xana)
(Portugees)
Bezigheidstherapeut + leerkracht basisschool/bezigheidstherapeut

Individuele begeleiding (regio Mexilhoeira Grande)

GELA FRANZ picture

Franz + Gela
(Duitse)

motorvoertuig slotenmaker/ Econoom (10.schoolklas)

Individuele begeleiding (regio Lagos)

AndreNancy

Nancy + Kinderen
(Duitse + Braziliaans)

Pedagoog en Bezigheidstherapeut

Individuele begeleiding (regio Lagoa)

BrittCarlos

Britt + Carlos
(Duitse + Portugees)

Pedagoog / ambachtsman

Individuele begeleiding (regio Aljezur)

MarieuAndre

Marie + André
(Duitse)

Docent Sec. I+II / Craftsman

Individuele begeleiding (regio Odiaxere)

OwainAmi

Owain + Ami (Britse)

Bezigheidstherapeut + Podoloog

Individuele begeleiding (regio Odiaxere)

Uta

Uta
(Duitse)
Ergotherapeut

Individuele begeleiding (regio São Brás de Alportel)

TIM E KARIN

Tim + Karin
(Deutsche)
Pedagogisch medewerker en timmermann / Speciale Leerkracht

Individuele begeleiding (regio Odeceixe)

 



[naar boven]